Právě si prohlížíte Aktuality potápěčského klubu OSAC k 18.04.2012

Aktuality potápěčského klubu OSAC k 18.04.2012

1)    Výroční členská schůze PK OSAC, která se uskutečnila10.04.2012 schválila výsledky klubových aktivit za r.2011, plán akcí a rozpočet na r.2012 a zvolila výbor a revizní komisi ve stejném staronovém složení. A především kladně ocenila historický úspěch naší party: zrealizování a zanoření Podvodní pozorovatelny OSAC SČP v Lomečku. A příjemné bylo i pokračování po schůzi na „afterparty“ na Belvederu…

2)    Na mezinárodním festivalu potápěčských filmů a fotografií PAF Tachov 2012 byl v pátek večer 30.03.2012 v plném kinosále promítnut mimosoutěžní videodokument OSAC „ Podvodní pozorovatelna OSAC SČP v Lomečku“ spojený s krátkou přednáškou a besedou a následným velkým potleskem návštěvníků. Na zkrácenou verzi se můžete podívat ve Videogalerii na webu www.osac.cz . DVD v počtu 130 ks rozešle Svaz českých potápěčů do všech aktivních klubů SČP  a na adresy institucí/subjektů/osob, které projektu pomohli či jej podpořili (MŠMT, SSS, ZVVZ, EBK,…). Pro klubové členy OSAC, kteří na PVKK pracovali a další zájemce určitý počet (cca 25 ks) zarezervuji.

3)    V pátek 13.04.2012 se v bazénu Radbuza uskutečnila již naše tradiční akce OSAC pro přátele ze Sdružení pěstounských rodin. Přijelo celkem devatenáct hostů, především dětí, a užili si „okénko“ pod vodou či bujaré veselení v malém bazénu. Vše za Sdružení opět úspěšně zorganizovala Veronika, dcera Jindřicha Tomáše. Veliké poděkování patří Jindřichovi Tomášovi, Jardovi Šimůnkovi a Vláďovi Levému za perfektní instruování zájemců o „okénko“ a zejména za bezpečné jejich zanoření a doprovod pod vodou. Děkujeme též Petrovi Chládkovi a Bohoušovi Žáčkovi za asistenci a Petrovi Leitnerovi za fotodokumentaci. Všechny fotky zkompletuji a spolu s videem, které jsem natočil, pošleme do Sdružení a pochopitelně také zveřejníme na našem webu.
4)    Na závěr této Aktuality POZVÁNÍ: Již tuto sobotu 21. dubna 2012 se na Lomečku ve Starém Klíčově u Domažlic uskuteční NAROZENINOVÝ PONOR. Oslavenci jsou Jindřich Plzák a Jarda Hudec, jejich věk se již ze slušnosti veřejně nesděluje 🙂
Nicméně není tajemstvím, že narozeniny již měli slavit v březnu, ale nestihli to…(ta žebra). Takže ZVEME všechny kamarády a známé: Přijeďte v sobotu na Lomeček, čeká vás nejen pěkný ponor, ale také oslava na břehu v nové hospůdce, objednán je chutný oběd a odpolední pochoutkové občerstvení (vše na účet oslavenců) možná včetně tradičního dortu od Renaty! Předpokládaný čas: asi v 11 příjezd, zanoření a asi kolem 13 oběd a následný odpolední relax či další ponor…Počasí je objednáno, do pozorovatelny vstup doporučován! 
Čistou vodu a dostatek vzduchu při každém ponoru přejeme všem potápěčům!

Napsat komentář