Co vše uvidíte v sobotu 25.04.2009 při oslavě 3.výročí zanoření kabiny? Autor příspěvkuadmin Příspěvek byl publikován21. 4. 2009 Komentáře k příspěvkuŽádný komentář Například buddysystém štiky s kaprem (vyfoceno tuto neděli v Lomečku): Mohlo by se Vám také líbit Po Leštince jedeme v neděli 19.10.2008 na Lomeček (Mrákov) 14. 10. 2008 V pátek 11.března 2022 opět bazénový trénink OSAC! Přijďte včas! 9. 3. 2022 Novinky a zprávy z činnosti OSAC 25.04.2016 25. 4. 2016 Napsat komentář Zrušit odpověď na komentářKomentářChcete-li přidat komentář, zadejte své jméno nebo uživatelské jméno Chcete-li přidat komentář, zadejte svou e-mailovou adresu Zadejte adresu URL svého webu (volitelně) Uložit do prohlížeče jméno, e-mail a webovou stránku pro budoucí komentáře. Δ