Právě si prohlížíte Heuréka: Smlouva OSAC a ZVVZ podepsána 01.07.2011 => PVKK přivezeme na Lomeček 15.07.2011

Heuréka: Smlouva OSAC a ZVVZ podepsána 01.07.2011 => PVKK přivezeme na Lomeček 15.07.2011

Dnes 1.7.2011 jsme oficiálně v Milevsku podepsali Smlouvu na dodávku skeletu "Podvodní potápěčské výcvikové a kontrolní kabiny tzv. pozorovatelny" mezi naším klubem OSAC a výrobcem skeletu podnikem ZVVZ Machinery a.s. 

Třídílný skelet (pozorovací kabina+ vstupní šachta+ nástupní kabina) o celkové váze cca devět tun bude vyexpedován v pátek 15.07.2011. Transport zrealizuje firma MANIPULACE Jirky Fruhaufa, příjezd na Lomeček plánujeme odpoledne mezi 14. a 16. hodinou. 

Na středeční poradě týmu OSAC – Ryska, Fruhauf,Trávníček, Uhlíř, Hudec, Chládek, Bárta, Šimůnek, Levý, Němeček (mimo Plzeň byli a tedy chyběli Matějka, Leitner, Brychta a další, kteří také nemohli přijít) v hospůdce u Lízalky jsme probírali postup práce na úpravách, montáži a finální kompletaci "pozorovatelny" . Na Lomečku, kde všechny finální práce budou námi brigádnicky prováděny: lakování, betonování, instalace rozvodů elektro, montáž oken, kompletace celé konstrukce atd, je připraven pomoci Zdeněk Zrůst.

Konkrétní harmonogram postupu prací zpracovává Jirka Ryska, podle tohoto časového plánu budeme organizovat naši konkrétní účast na práci na pozorovatelně na Lomečku, pochopitelně v souladu s tím, jaké bude mít každý z nás časové možnosti. Nicméně vše musíme zvládnout asi do půlky srpna, abychom mohli odstartovat propagační přípravu slavnostního zanoření "pozorovatelny OSAC" do Polygonu SČP na Lomečku…       

Napsat komentář