Právě si prohlížíte Neděle 25.09.2011: Zanoření Pozorovatelny = historický úspěch OSAC ! Podívejte se též do Videogalerie!

Neděle 25.09.2011: Zanoření Pozorovatelny = historický úspěch OSAC ! Podívejte se též do Videogalerie!

Zapišme si všichni datum 25.09.2011

do svých diářů, kalendářů, mobilů, notebooků a hlavně do své paměti !

 
Bez nadsázky to byla historická událost nejen v lokálních dějinách Lomečku či našeho klubu OSAC. Dokazuje to obrovský zájem médií, potápěčů i nepotápěčů a zejména všech lidí, kteří se přišli podívat a zatleskali úspěšnému zanoření naší Podvodní potápěčské výcvikové a kontrolní kabiny tzv. Pozorovatelny.
Těší nás jejich uznání a také blahopřání od hostů:
prezidenta SČP Pavla Macury, ředitele ZVVZ MACHINERY Miloslava Skalického, sekretáře SČP Michala Demartini a dalších.
 
 
 
A vážíme si a udělal nám radost farář Jan Bahník P. Prokop nejen posvěcením a požehnáním nám a naší kabině, ale také tím, že jako potápěč se po ukončení slavnosti v neoprénu zanořil a prohlédl si Pozorovatelnu pod vodou. 
 
Je třeba ocenit velkou dřinu a profesionální perfektní výkon Jirky Frűhaufa a jeho týmu z firmy Manipulace a spolupracujících firem při transportu, montážních pracích a zanořování. Vytrvalost, pevné nervy a schopnost poradit si s každým problémem…
 
Výborně svou domácí roli sehrál a maximální dík od nás všech patří Zdeňkovi Zrůstovi – vytvořil optimální podmínky pro celý tým OSAC i všechny návštěvníky Lomečku a bylo jich hodně! Jídlo, muzika, info servis, atd. byly SUPER OK!
 
 
 
 
  
 
 
 
A to nejdůležitější:
  
PODĚKOVÁNÍ A BLAHOPŘÁNÍ PATŘÍ VŠEM NÁM = PARTĚ POTÁPĚČŮ OSAC, KTERÁ PŘES VŠECHNY STRASTI, POTÍŽE A NERVÁKY VŠE NAKONEC ZVLÁDLA NA JEDNIČKU 

 Podívejte se do Videogalerie!

 

 

Napsat komentář