Právě si prohlížíte Nové zprávy potápěčského klubu OSAC Plzeň 17.11.2015

Nové zprávy potápěčského klubu OSAC Plzeň 17.11.2015

V sobotu 14.11.2015 se ve známém lomu Leštinka (Pardubický kraj) zanořila parta potápěčů OSAC. Počasí sice trochu nevlídné, ale „prýma víkend“ jak originálně charakterizoval pobyt autor fotek Jirka Ryska – podívejte se do Fotogalerie.

 

V bazénu se objevili další naši noví členové OSAC, pár fotek z jejich „okénka“ je rovněž ve Fotogalerii. Video připravuji…

A do třetice přibyly ve Fotogalerii obrázky z přípravného bazénového výcviku kluků a holek vedených Standou. A také video bude…

S tím souvisí i nabídka OSAC: Hledáme zájemce o spolupráci při výcviku skupiny mladých adeptů potápění OSAC tj. party kluků a holek v bazénu – prakticky se jedná o asistenci při cvičení ploutvového plavání, šnorchlování a bazénového potápění s přístrojem pravidelně v pátek v době našeho tréninku OSAC od 19:00 do 20:30. A pochopitelně bychom dle dohody dotyčného odměnili finančně. Práce s mládeží je priorita podporovaná Svazem potápěčů a státními dotacemi. Máte-li zájem a chuť a v pátek večer čas v bazénu se této aktivitě se skupinkou mládeže věnovat, ozvěte se mi nebo kterémukoliv členovi výboru OSAC.

POZOR důležité datum:

neděle 27.prosince 2015 = tradiční předSilvestrovský ponor OSAC na Lomečku

Po předběžných konzultacích se členy OSAC a následné domluvě se Zdeňkem uskutečníme tzv. předSilvestrovský ponor OSAC na Lomečku v neděli 27.12.2015. Stejně jako každý rok nás čeká určitě výborná viditelnost, přípitek pod vodou a po ponoru příjemné posezení v hospůdce a výborný oběd – pozvání pro všechny potápěče i nepotápěče OSAC !

A na závěr organizační info: tento pátek 20.11. a asi ani příští pátek 27.11. na bazénu nebudu (Prezidium SČP v Benešově a v sobotu Valná hromada), takže se v případě potřeby s důvěrou obracejte na kteréhokoliv jiného člena výboru.

Za výbor OSAC zdraví

Jarda Hudec

Napsat komentář