Právě si prohlížíte Novinky OSAC 07.02.2013

Novinky OSAC 07.02.2013

Novinky potápěčského klubu OSAC:

Důležitá informace pro všechny členy OSAC v roce 2013:

Výbor OSAC připravuje na březen členskou schůzi OSAC, na kterou budou v souladu se stanovami pozváni členové klubu se zaplaceným příspěvkem na rok 2013. Se zaplacením neotálejte, každý člen po zaplacení členských příspěvků na r.2013 dostane Členský průkaz na r.2013, opravňující mj. i ke vstupu na bazén.

 

Pro připomenutí: V roce 2013 platíme stejné členské příspěvky (svazový + klubový) jako v roce minulém! Členové klubu OSAC platí nejnižší klubové příspěvky v porovnání s jinými podobnými potápěčskými kluby v ČR!

Člen klubu OSAC je povinen zaslat platbu (tzn. 550 Kč výdělečně činný nebo 400 Kč nevýdělečně činný nad 26 let nebo 200 Kč nevýdělečně činný od 16 do 26 let) na účet klubu OSAC u České spořitelny, a.s., č.ú. 737065319/0800 s var. symbolem = rodné číslo (bez lomítka) a do zprávy pro příjemce uvést své jméno a příjmení. V současné době má již zaplacený členský příspěvek 2013 více než třetina členů OSAC.

Do připravovaného Plánu akcí OSAC pro rok 2013 plánujeme stejně jako v letech minulých projekt Bezpečné sportovní plavání a potápění pro děti a mládež. Jedná se o akce otevřených dveří pro děti a mládež, pro které organizujeme zábavnou formou různé soutěže v plavání a potápění v bazénu, ukázky a výcvik bezpečného plavání a potápění. Tyto populární akce zejména pro děti a mládež jsou formou sportovně zábavných večerů v závodění v plavání a potápění v malém bazénku a pro dospělé ve velkém bazénu, s vyhlašováním vítězů a pro všechny se slavnostním oceněním výkonů a účasti. Náš projekt Bezpečné sportovní plavání a potápění tak navazuje na předchozí roky.

Dále také plánujeme opět pořádání akce – lekce výcviku potápění v bazénu pro rodiny s dětmi v náhradní rodinné péči pro Sdružení pěstounských rodin v Plzni.

Náš klub zajišťuje pro děti, mládež a dospělé přípravu a výcvik pro kurzy potápění v souladu s bezpečnostními a výcvikovými předpisy a standardy Svazu potápěčů České republiky. Svou soustavnou aktivitou přispíváme k výchově bezpečného plavání a potápění dětí, mládeže a dospělých.

 

Navrhněte a napište své náměty na info@osac.cz na další klubové akce OSAC pro rok 2013. O některých konkrétních plánovaných potápěčských akcích 2013 jsme již informovali v Aktualitách OSAC 18.01.2013.

 

Naši přátelé z plzeňské potápěčské prodejny PRODIVE (Karel Neumayer a Lucie Sommerová) nám poslali pozvání na tradiční besídku, která se uskuteční v pátek 15.02.2013 v klubu UCHO. Více na pozvánce:

 

Ve dnech 22. – 24.3. 2013 se uskuteční PAF Tachov, 35. ročník mezinárodního festivalu, potápěčské fotografie, filmu a dětské výtvarné tvorby.

 Můžeme se těšit na: Potápěčské filmy a fotografie+Dětskou výtvarnou tvorbu+Přednášky s potápěčskou tématikou+Prodej potápěčské techniky+Potápěčský ples

Více informací na: http://www.paftachov.cz 

 Tajemství přírody v okolí jezera Bajkal poodhalí v Čechách první výstava fotografií Olgy Kamenské.  Autorská výstava ruské fotografky a vášnivé potápěčky ve dnech 4.4. – 5.5. 2013 v areálu Botanické zahrady hlavního města Prahy. http://www.svazpotapecu.cz/aktuality_akce/982/

 

Za výbor OSAC zdraví již zdravý Jarda Hudec 

 

Napsat komentář