Právě si prohlížíte OSAC info 14.05.2012

OSAC info 14.05.2012

1) Parta OSAC v počtu sedmi se sešla v sobotu 12.05.2012 v hospodě v Malovicích na Promítání fotografií a filmů z historie Černé řeky (Mže) a jejího toku v údolí zejména před vznikem Hracholuské přehrady. Na akci jsme byli pozváni organizátorem Honzou Míkovcem, kterému jsme poskytli videodokument z potápění na Těchodělech natočný v roce 2010 Jiřinou s Wendym.

V hospodě bylo plno, Malovickému promítání byli přítomni jak trampové, tak i místní pamětníci. Dobových fotografií bylo hodně, program trval asi tři hodiny. Na závěr k pivečku nám zachutnal guláš… Podívejte se do Fotogalerie!

2) Významná "double" akce OSAC nás čeká v sobotu 19.05.2012: brigáda v Nižboru a Lomečku + oslava 6.výročí zanoření kesonu OSAC Atlantic! V Nižboru pomůžeme rozebrat dřevěné stavby (po filmařích) k jejich převezení na Lomeček, kde večer dáme ponor a oslavíme výročí kesonu OSAC Atlantic. Brigádníci OSAC budou mít pohoštění na oslavě zdarma darem od Zdeňka jako poděkování za pomoc v Nižboru.

3) Svaz českých potápěčů zajistil výrobu a rozeslání 150 ks DVD s videodokumentem (16 min) "Akce podvodní pozorovatelna OSAC" všem potápěčským klubům SČP. Současně je připravována anglická verze DVD pro zahraniční potápěčské svazy a zájemce z ciziny.

 

 

  

 

 

   

Napsat komentář