Podzimní závody mládeže potápěčských klubů Triton Beroun, ATOL Příbram, SKP Ústí nad Labem a OSAC Plzeň 25.11.2023 v Hořovicích

  • Autor příspěvku

Další kolo tradičních plaveckých závodů malých potápěčů klubů Triton Beroun+ATOL Příbram+OSAC Plzeň+a také KSP Ústí nad Labem v ploutvovém plavání se uskutečnilo v sobotu 25.11.2023 v bazénu Hořovicích.

Za OSAC Plzeň jsme měli ve velmi silné konkurenci plavců-potápěčů ostatních oddílů, žhavá želízka v podobě našich malých potápek. Jmenovitě: Lucie Fornousová, Sofie Kubíková, Vojtěch Kuťák, Adam Špičák, Filip Bakus a Toník Vápeník.

Kvalitní příprava našich borců se zúročila v žeň ocenění a úspěchů. Děti si odvezli mnoho netradičních medailí a cen. Získali poháry a hlavně mnoho krásných zážitků.

Nálada na bazéně bylá skvělá a všichni všem fandili. Bezvadně zvládnutá organizace pořadatelů přispěla k pěknému sobotnímu sportovnímu dopoledni. Nikdo neodjel s prázdnou. Závodníci měli nedaile a ceny a doprovod skvělé zážitky.

Naši borci vybojovali krásné třetí místo v celkovém pořadí. Putovní pohár zůstal u nejlepších v Berouně. Slíbili jsme si, že příští rok se pokusíme putovní pohár vyhrát k nám do Plzně a budeme ještě usilovněji trénovat.
Za klub OSAC Plzeň startovalo šest dětí, trenéři: Jana Pachmannová, Jindřich Tomáš a předseda klubu Miloš Perháč. Rodičům dětí děkuji za podporu, fandění a přípravu borců.

Fotografie ze závodů je ve FOTOGALERII OSAC zde na webu OSAC a nebo na Facebooku OSAC PLZEŇ-potápěči ! Podívejte se!