Potápěčské zprávy v novém roce 2019

 

Ahoj všichni potápěči OSAC a rodiče dětí v klubovém tréninku!

1) Bazénový trénink začíná jíž tento pátek 4. ledna 2019

2) Členské příspěvky na rok 2019 jsou stejné jako v roce minulém! Info je zde na webu. Průkazka OSAC 2018 pro vstup do bazénu platí jen do konce února 2019. Členské příspěvky 2019 posílejte na účet klubu OSAC, po zaplacení dostanete Průkazku OSAC 2019

3) Důležitá informace pro rodiče dětí trénujících v klubu OSAC:

 

Vážení rodiče dětí v potápěčském klubu OSAC Plzeň,

po úspěšném vyhodnocení práce našich trenérů OSAC při přípravě mládeže k bezpečnému plavání a potápění v minulém roce vás chceme informovat o důležitých zlepšení v organizaci tréninků dětí v projektu OSAC v roce 2019.

V roce 2019 budou i nadále trenéry mládeže OSAC: Aubrecht Josef, Hudec Jaroslav, Janovský Tomáš , Kotěšovec Josef = vedoucí trenér, Kreisinger Vladimír, Levý Vladimír, Němeček Radek, Pachmannová Jana, Šimůnek Jaroslav.

Cílem změn je zlepšit plaveckou dovednost a výkonnost dětí a jejich co nejlepší teoretickou i praktickou připravenost pro potápění s přístrojem v bazénu tak, abyste je mohli (budete-li chtít) v budoucnu přihlásit i do mezinárodně uznávaného potápěčského kvalifikačního kurzu Potápěč P1* SPČR CMAS.

Žádáme vás proto o mimořádnou pozornost dále uvedeným informacím. V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů nás, prosím, kdykoliv kontaktujte.

Pro pokračování klikněte níže na slova Číst dále

 

 

Organizování tréninku dětí = členů klubu OSAC:

Příchod k vrátnici bazénu včas tj. nejpozději v 18:45

Pomoc při přenášení výstroje k bazénu jen dle pokynů trenérů (tlakové lahve vždy položit vodorovně na podlahu)

Po osprchování vstup do prostoru bazénu přesně v 19:00 na hromadný nástup

Vedoucí trenér provede kontrolu docházky a rozdělení do skupin č.1 a č.2, které se budou po týdnu střídat v plavání a potápění s teorií. Skupiny v tréninku povedou trenéři OSAC tak, aby byl tréninkový čas co nejlépe využit a při tom přizpůsoben individuálním schopnostem dětí.

Nutné vybavení všech dětí: ploutve + potápěčská maska + šnorchl + plavecké brýle (neopren není nutný); povinně musí mít přezůvky k bazénu (pro bosé hrozí nebezpečí zranění).  Při opakovaném zapomínání a výmluvách mu nebude povolen trénink a bude sedět na lavičce s dohledem vedoucího trenéra.

Všechny děti musí mít 1x ročně zdravotní lékařskou prohlídku (postačí od dětského, školního či obvodního praktického lékaře s upozorněním, že dítě plave a potápí se v bazénu s hloubkou max 2,5m). Rodiče kopii potvrzení odevzdají vedoucímu trenérovi.

V případě jakékoliv nehody, zranění dítěte či jiné mimořádné události (např. krádež nebo rozbití věcí) je povinnost neprodlené nahlášení vedoucímu trenérovi, který provede záznam v deníku pro úřední potřeby (vyšetření, pojištění, apod.)

Rodiče dítěte, které se nemůže zúčastnit tréninku, pošlou předem zprávu (SMS, email) přímo vedoucímu trenérovi Josefovi Kotěšovcovi na tel.: 602 117 043 email: josef.kotesovec@seznam.cz

Pokud se dítě bude vyhýbat tréninku a bude mít rodičem neomluvenou absenci, může to být (po upozornění rodičům) důvodem k vyřazení z účasti v projektu Sportovní plavání a příprava potápění mládeže OSAC. Případně i ukončení členství v PK OSAC pro nedodržování povinností člena dle stanov.

 

Vážení rodiče,

jsme přesvědčeni, že ve spolupráci s vámi zajistíme zlepšené využití finančně a personálně náročných podmínek (nájem bazénu, plavecká a potápěčská výstroj, kvalifikovaní zkušení trenéři,…), které klub OSAC poskytuje pro kvalitní plaveckou a potápěčskou přípravu dětí – členů Potápěčského klubu OSAC Plzeň v roce 2019.

 

Ing. Jaroslav Hudec                                                                                               kontakt:

předseda PK OSAC Plzeň                                                                     Email:    info@osac.cz ; hudecjarda@gmail.com ;

Tel.:             774 414 100

Web:          www.osac.cz

 

Napsat komentář