Právě si prohlížíte Pozvání na Mistrovství ČR ve fotografování pod vodou v bazénu v Rokycanech 23.11.2013

Pozvání na Mistrovství ČR ve fotografování pod vodou v bazénu v Rokycanech 23.11.2013

Říká se "…rok uběhl jako voda…" a už je tu zase Potápěčské mistrovství ve focení pod vodou v bazénu v Rokycanech neboli MR ČR UW photo 2013. Mistrovství přineslo vždy úspěchy pro účastníky z našeho klubu!  V minulosti v Rokycanech závodili  z OSACu Alena Voráčková, Richard Bartoš, Petr Leitner – viz Minimedailony na našem webu www.osac.cz 

Zkuste to také, není to soutěž jen pro potápěčské fotoexperty. Kamarád Bohouš Kráčmar (člen Prezidia SČP a dlouholetý organizátor PAF) zve i začínající podvodní fotografy – a poradí a pomůže každému. A náš klub podpoří členy OSAC, kteří se na Mistrovství přihlásí – například přispějeme na úhradu startovného…

Napsat komentář