Právě si prohlížíte Pravidelné bazény OSAC odstartovány 18.6.2021! Další bude 25.6.2021 a Nabídka na léto!

Pravidelné bazény OSAC odstartovány 18.6.2021! Další bude 25.6.2021 a Nabídka na léto!

Ahoj potápěči OSAC a rodiče,
v pátek jsme úspěšně obnovili pravidelnou činnost klubu OSAC: odstartovali jsme každotýdenní páteční bazénové tréninky v bazénu SK Radbuza. Sešlo se nás celkem 23, před vstupem jsem spolu s Jardou Šimůnkem každého účastníka zaregistroval do seznamu, ve kterém každý podepsal Čestné prohlášení, že je očkovaný nebo negativně testovaný nebo po prodělané nemoci covid 19. Potom každý postupně s rouškou nebo respirátorem šel k vrátnici a proti průkazu OSAC 2021 si vyzvedl zámek od šatny a mohl jít do šatny, sprchy a bazénu. Trénink kluků a děvčat v bazénu organizovali trenéři Pepa Kotěšovec a Tomáš Janovský. Ostatní potápěči OSAC využili první letošní návštěvu bazénu nejen k plaveckému tréninku, ale také k vzájemnému informování o aktuálních možnostech potápění v okolí Plzně.
Další potápěčský trénink se koná samozřejmě zase v pátek tj. 25.června 2021, opět sraz před budovou asi v 18:20. všechny zase zaregistruji a každý se podepíše do seznamu OSAC s Čestným prohlášením a potom již s rouškou vstup atd. do bazénu.
Důležitá informace:
SK Radbuza nám nabídla možnost nájmu bazénu na naše potápěčské bazénové tréninky OSAC i v průběhu letních měsíců v červenci a srpnu. Nájem pro náš klub OSAC mohu rezervovat v těchto termínech (vyhovují časově trenérům OSAC):
středa 21.7.2021
středa 28.7.2021
pondělí 2.8.2021
středa 18.8.2021
středa 25.8.2021
Čas (o 1 hodinu dříve oproti dosavadnímu) tj. vždy od 18:00 do 19:30, sraz bude o 30 min. dříve tzn. v 17:30. Samozřejmě pro všechny členy OSAC 2021 zdarma a vstup podle stejných pravidel (zaregistrování, podpis prohlášení a rouška)
Bude-li dostatečný počet zájemců z našeho klubu OSAC (třeba i jen na jediný termín) domluvím v SK Radbuza rezervaci a o potvrzeném termínu budu obratem informovat na webu OSAC a emailem. Takže mi hned napište nebo zavolejte, které termíny vám vyhovují k účasti na bazénovém tréninku OSAC. Vaši zprávu potřebujeme nejpozději do 28.6.2021, ale neváhejte a ozvěte se hned. Díky!

Za výbor OSAC zdraví Jarda Hudec, předseda 

 

 

Napsat komentář