Právě si prohlížíte Předprázdninové Aktuality pro členy OSAC  24.06.2013

Předprázdninové Aktuality pro členy OSAC 24.06.2013

Za pár dní začínají letní prázdninové a dovolenkové měsíce, a proto tu jsou  AKTUALITY OSAC:

1) Na průběh pěkné akce pro děti – Tátohrátky 2013 na Šidlováku a  úspěšnou spoluorganizátorskou účast našeho klubu OSAC – v neděli 16.06.2013 se  podívejte ve Fotogalerii !  

Maximální poděkování patří všem z OSAC, kteří celé nedělní odpoledne věnovali zábavnému soutěžení dětí a prezentaci potápění a potápěčské výstroje. O zajímavosti našeho stánku OSAC pro malé i větší návštěvníky svědčí veliký počet malých závodníků i dospělých zájemců o potápěčskou prezentaci, celé odpoledne bylo u nás v OSAC stánku plno! 

Naši aktivní účast na této akci jsme uskutečnili v rámci našeho projektu "Bezpečné sportovní plavání a potápění pro děti, mládež i dospělé" , který je naším klubem OSAC v roce 2013 realizován za finanční podpory Plzeňského kraje.

Veliký DÍK posíláme členům, kteří OSAC stánek a soutěže zajišťovali: Petru Chládkovi, Jindrovi Tomášovi, Bohouši Žáčkovi, Jozce Kmecové a Jardovi Hudcovi.

2) Souběžně s našimi tuzemskými potápěčskými aktivitami se v červnu uskutečnily avizované dva OSAC turnusy potápěčské výpravy do Francie (Le Lavandou) organizované Jirkou Matějkou. Fotky a videa jsou přislíbeny a budou na webu OSAC!

3) Důležité pro všechny členy OSAC: poslední předprázdninový klubový bazén bude v pátek 28.června 2013 jako obvykle od 19:00 do 20:30. Přijďte si zaplavat! Po prázdninách zahájíme bazénové tréninky v pátek 6.září 2013!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář