Právě si prohlížíte Předvelikonoční aktuality potápěčů OSAC Plzeň 21.03.2016

Předvelikonoční aktuality potápěčů OSAC Plzeň 21.03.2016

Ahoj potápěči OSAC a všichni naši přátelé, přečtěte si nové zprávy z potápěčské současnosti a důležitá upozornění:
1) o Velkém pátku 25.03.201 bude bazén Radbuza uzavřen, a proto se nebude konat náš bazénový potápěčský trénink!
2) minulý týden se v rámci tradičního tachovského festivalu potápěčských fotografií a filmů PAF 2016 konalo zasedání Ekonomicko správní komise SČP a Prezidia Svazu českých potápěčů. Projednali jsme důležité úkoly z potápěčského výcviku, financování činnosti klubů i novinky ze spolkové legislativy. Vše projednáme v našem výboru OSAC a budu o nich informovat na naší členské schůzi klubu OSAC v dubnu 2016.
3) v sobotu 5. března 2016 parta našich potápěčů provedla další údržbový ponor v Lomečku na Polygonu OSAC SČP. Vyčištěné jsou průzory pozorovatelny, kesonu a zkontrolována vodicí lana. Viditelnost nebyla nejlepší, ale účel ponor splnil. Díky Jirkovi (Asfaltovi) Nováčkovi, Renatě a Jindrovi Plzákovi, Jirkovi (Jiřinovi) Brychtovi…viz foto ve Fotogalerii na www.osac.cz
4) v neděli 20.3.2016 absolvovali v Praze naši členové klubu OSAC Jana Pachmannová, Tomáš Janovský a Standa Kutheil metodické školení pro trenéry, instruktory a cvičitele dětského potápění a pro potápěče z potápěčských klubů, které pracují s dětmi a mládeží. Bohatý obsah kurzu (Anatomické a fyziologické zvláštnosti dětí ve vztahu k potápění, První pomoc a resuscitace na modelu, Legislativa, Pedagogika, Didaktické pomůcky, Výstroj) připravili a přednesli RNDr. Luděk Šefc, CSc., CMAS I*** a MUDr. Vilma Vaňurová, pediatr. Akce byla v patronaci Svazu českých potápěčů.
5) ve čtvrtek 14.04.2016 od 18:30 se bude konat členská schůze našeho klubu OSAC v restauraci U Králů na Slovanech (podle stanov účast členů nad 15 let) s programem: zprávy o členské evidenci činnosti a hospodaření 2015, zpráva kontrolní komise z revize, volby, plán akcí 2016 a aktuální informace ze svazové spolkové legislativy.
6) na pátek 8. dubna 2016 jsme připravili tradiční bazénovou akci OSAC pro Sdružení pěstounských rodin. Organizuje Jindra Tomáš ve spolupráci s dalšími členy výboru OSAC.
7) výbor OSAC rozhodl, že oblíbená akce Soutěžně zábavný bazénový večer OSAC pro děti i dospělé se bude konat v pátek 22. Dubna 2016 od 19:00 ! Přiveďte opět sebou své přátele s dětmi a zúčastněte se zajímavých soutěží, které připravují Jarda Šimůnek, Radek Němeček, Vláďa Levý a další členové výboru a kontrolní komise. Atraktivní ceny pro všechny účastníky!
8) a na závěr připomínám, přihlaste se k účasti na Akci OSAC Amerika 28. a 29.5.2016 a Akci OSAC na VS Barbora 10.-.12.06.2016 ! Bude to super a bude to zdarma!
Za výbor OSAC zdraví
Jarda Hudec, předseda OSAC Plzeň

 

Napsat komentář