Právě si prohlížíte První potápěčské akce OSAC v roce 2019

První potápěčské akce OSAC v roce 2019

Ahoj potápěči OSAC,

již tuto sobotu 12.1.2019 pořádá v Pňovanech č.35 Martin Aišman od 16:00 do 19:30 kurz Poskytovatel kyslíku při potápěčských nehodách. Vhodné i pro zájemce o P1* a i pro nepotápěče , například rodiče dětí potápěčů. Cena kurzu včetně vystavení kvalifikační karty je 980,- Kč.

 

Další je akce potápěčů OSAC na Lomečku v sobotu 9. února 2019 – trénink potápění v zimních podmínkách tj. pravděpodobně pod ledem. Pobyt na Lomečku je se Zdeňkem Zrůstem domluven s přespáním do neděle. Ponor je samozřejmě pouze pro potápěče s odpovídající kvalifikací a v režimu přísně respektující bezpečnostní směrnice CMAS SPČR. K tomu odkaz na http://www.osac.cz/bezpecnostni-pravidla-pro-potapeni-potapecskeho-klubu-osac-plzen

 

A protože jako každý rok máme v klubu OSAC nabídku potápěčských výjezdů k moři, nabízí kamarád Petr Reitl, člen OSAC, po úspěšné akci Egypt v loňském roce, tuto novou nabídku safari OSAC 2019:

 Ne každému vyhovuje studená  voda na Bornholmu, tak možná by někdo jel do tepla. Po zkušenosti z loňska, máme nového nájemce lodi, snad solidnějšího, jelo by se z Hurghady, buď severní vraková cesta (Abu Nuhás, Thistlegorm, Rosali Moller atd), anebo máme zajímavou nabídku na safari v Suezkém zálivu ( až 40 dostupných vraků). Zatím jenom sonduji, takže když bude zájem, můžeme dohodnout termín i trasu, cena by měla být příznivá, nebudou dlouhé přejezdy, ani vstupy do rezervací, jarní termíny bývají levnější než podzimní, cena cca 600 Euro + letenka. Díky Petr Reitl

Takže zájemci ozvěte se Petrovi. Klub OSAC může stejně jako loni akci dotovat.

 

Sledujte tento náš web www.osac.cz s potápěčskými novinkami (skoro každý týden)  v Aktualitách a ve Fotogalerii a Videogalerii (brzy bude nový film z (před)Silvestrovského ponoru.

 

Za výbor zdraví Jarda Hudec

 

 

 

 

Napsat komentář