Právě si prohlížíte Super soutěžně zábavný páteční večer potápěčů OSAC v bazénu 14.11.2014

Super soutěžně zábavný páteční večer potápěčů OSAC v bazénu 14.11.2014

Soutěžně zábavný páteční večer potápěčů OSAC v bazénu 14.11.2014 byl vynikající !

Program připravili a veliké poděkování za organizaci bazénových soutěží pro malé i velké zaslouží parta ve složení Jarda Šimůnek, Vláďa Levý, Radek Němeček, Jindřich Tomáš, Petr Chládek a Jarda Hudec.

Téměř padesátka účastníků !!! se mimořádně dobře při závodech pobavila, na závěr nám organizátorům řada z nich spontánně a upřímně poděkovala.

Zejména děti a mladí adepti potápění si s nadšením užili večerní bazénové závody. K úspěchu přispěla i nápaditost pořadatelů: například proplavávání obručí slalomem pod vodou nebo pro vyrovnání výkonnosti sestavení tříčlenných družstev vždy jeden dospělý potápěč spolu se dvěma mladými závodníky. Také závěrečný hromadný plavecký závod 2×25 m byl napínavý a pro všechny i prestižní – závodilo se naplno, ale fair.

Zasloužené ocenění všech účastníků medailemi, diplomy 🙂 a také hodnotnými cenami bylo na závěr při dekorování na stupních vítězů zaznamenáno na fotkách Jindry Tomáše a Jardy Hudce. Ve Fotogalerii je celkem 87 fotek – každý se tam najde! Stačí kliknout sem..

A pro nedočkavce informace o příštím podobně pěkném soutěžním večeru OSAC: bude to Vánoční soutěžně zábavný bazénový večer v pátek 19.prosince 2014. Přijďte zase! 

 

 

Napsat komentář