Právě si prohlížíte Upozornění 6.5.2015 pro potápěče OSAC a všechny naše přátele

Upozornění 6.5.2015 pro potápěče OSAC a všechny naše přátele

Ahoj potápěči OSAC a všichni naši přátelé!

1) V pátek 8.5.2015 je státní svátek, tzn. bazén je opět uzavřen, a proto se nekoná náš potápěčský trénink!
2) Ale další pátek tj. 15.05.2015 již bazén OSAC od 19:00 bude! Přijďte všichni a vezměte sebou své děti a přátele i s jejich dětmi, protože se bude konat oblíbený soutěžně zábavný večer OSAC v malém i velkém bazénu! Soutěže pro děti v malém bazénu (ve věku do cca 6-7let) a ve velkém bazénu pro mládež a dospělé – muže i ženy – připravují opět členové výboru: Radek Němeček, Vláďa Levý, Jarda Šimůnek, pomáhat budou Petr Chládek, Jindřich Tomáš a další. Na všechny účastníky čekají pěkné ceny a hlavně spousta prima závodění a zábavy! A pozor: děti do 15ti let, které jsou členy OSAC, dostanou Potápěčský balíček (podvodní fotoaparát, speciální ručník, vodotěsné pouzdro a Alu lahev na pití). Přijďte včas, ať stihneme co nejvíce disciplín a pěkné vyhlášení vítězů ve všech kategoriích.
3) Plánovaná akce OSAC – víkend ve Výcvikovém středisku Svazu českých potápěčů Barbora (Oldřichov u Teplic) se blíží: od pátku 5.6. do neděle 7.6.2015. Přihlášeno je již 20 účastníků – potápěčů OSAC a jejich partnerek a několik dětí. Ještě jsou volná místa, tak neváhejte!
4) Zajímavá zpráva od Vládi Levého: Nazdar potápky, jeden známý se na mne obrátil s tím, že prodává kompresory na foukání lahví s dotazem zda by někdo z nás (potápek OSAC) neměl zájem.Jsou to dva kompresory: Benda 100, rok výroby 1999, ten je na benzínový motor, používali jej na cestách a při potápění venku počet naplněných lahví 50-60 ks, Schifauer, Astra 160, rok výroby tak 2004. Elektromotor na 4000 W, kompletní včetně filtrů atd. do 100 ks lahví. Jako profík na kompresory se o ně docela staral.Pokud budete mít někdo zájem podrobnosti a případný kontakt u mne. Díky V.Levý ( levyv@seznam.cz )
5) Přihlásilo se již 5 zájemců o potápění OSAC na Americe (lomy Velká Mořina), ale termín není definitivní, protože několik lidí namítá, že 4.7.2015 je spojeno se svátečními dny. Takže se ještě domluvíme, zda neobjednat termín o týden později. Určitě to oznámíme co nejdříve.
6) Ještě jednou velké poděkování patří Jindrovi Tomášovi a našim dalším členům OSAC (hlavně Jardovi Šimůnkovi a Vláďovi Levému), kteří se postarali v pátek 24.04.2015 v bazénu o naše hosty ze Sdružení pěstounských rodin. Foto a video bude na našem webu www.osac.cz   
7) Na závěr aktuální stav vody na Hracholuskách (u lyžařů): viditelnost hladina 1,5m, v hloubce 10m asi 2,5m. Stále se to lepší, na přelomu května a června bývá nejlepší viditelnost…
Za výbor zdraví a na setkání se těší Jarda Hudec
 

 

Napsat komentář