Právě si prohlížíte V pátek 6.září 2019 opět bazénový trénink OSAC

V pátek 6.září 2019 opět bazénový trénink OSAC

Ahoj potápěči OSAC a rodiče našich malých/mladých potápěčů a potápěček!

Po letních prázdninách opět zahajujeme pravidelné páteční potápěčské tréninky v bazénu SK Radbuza v Plzni – vždy v pátek od 19:00 do 20:30.

Jak jsem již avizoval, máme s SK Radbuza smluvní nájem velkého bazénu dohodnut na další období od září 2019 do června 2020. Protože nám majitel SK Radbuza zdražil nájemné, budeme si najímat malý bazén jen mimořádně – například při závodech a soutěžích pro nejmenší. O tom vás budeme předem informovat. Žádáme vás proto, abyste do malého bazénu při tréninku nevstupovali. Současně vás upozorňujeme na přísné dodržování smluvních podmínek při návštěvě velkého bazénu – vstup pouze pro členy OSAC s platným průkazem OSAC a rodičů s platným průkazem OSAC pro doprovod. Dále striktní dodržování doby pobytů v prostoru bazénu. Vstup do šaten nejdříve od 18:45 a do prostoru bazénu nejdříve v 19:00. Odchod z prostoru bazénu nejpozději ve 20:30. Na převlečení v šatně, odevzdání zámku a odchod z areálu je maximálně 15 minut tj. do 20:45. Za nedodržení těchto podmínek může být náš klub sankcionován finanční pokutou. Náhradu škody potom budeme uplatňovat od viníků…

Nicméně díky výboru OSAC a získání potřebné finanční podpory od Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR můžeme zaplatit nájem na celý velký bazén na další rok, a proto budou naše potápěčské tréninky pokračovat ve stejném režimu jako dříve. Tzn. celý prostor bazénu máme je jen pro sebe a nikdo cizí tam nesmí vstupovat. Rozdělení jednotlivých plaveckých drah a skupin mládeže zůstává stejné. Protože s novým školním rokem se trochu změní složení dětí, několik nových dětí se přihlásilo apod.,  upřesní si jejich účast vedoucí trenér Josef Kotěšovec s trenéry při prvních trénincích.

A pro připomenutí všem potápěčům OSAC: Blíží se významný den našeho klubu OSAC – 25.září –  8. výročí zanoření světově unikátní podvodní pozorovatelny OSAC SČP v Lomečku u Domažlic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Těšíme se na oslavu!

 

Za výbor OSAC zdraví 

Jarda Hudec, předseda OSAC

  

 

Napsat komentář