Právě si prohlížíte Valná hromada Svazu českých potápěčů 21.11.2015

Valná hromada Svazu českých potápěčů 21.11.2015

V sobotu 21.11.2015 se konala Valná hromada Svazu českých potápěčů. Do Benešova přijelo 95 účastníků delegátů českých z potápěčských klubů. Náš klub OSAC Plzeň zastupovali Jarda Šimůnek a Jarda Hudec.

Projednaly se bilanční zprávy o činnosti, hospodaření a z komisí, zajímavá byla diskuse a nejdůležitějším bodem byla volba Prezidia a Kontrolní komise na dalších 5 let. Prezidentem byl znovu zvolen MUDr. Pavel Macura (KP Hradec Králové) a viceprezidentem Ing. Jaroslav Hudec (OSAC Plzeň) – oba jsou statutárními zástupci SČP. Usnesení a další dokumenty jsou na webu SČP www.svazpotapecu.cz  Náš klub OSAC obdržel již avizovanou finanční podporu tj. dotaci na aktivní klubovou činnost zejména s mládeží. Pár fotek je ve Fotogalerii.

 

 

Napsat komentář