Právě si prohlížíte Vánoční bazén OSAC v pátek 20.12.2019 a další info

Vánoční bazén OSAC v pátek 20.12.2019 a další info

Ahoj členové OSAC a všichni naši přátelé a známí,

přijďte všichni na tradiční Vánoční zábavně soutěžní večer klubu OSAC do bazénu SK Radbuza v pátek 20. prosince 2019 od 19:00.

Vítáni jsou všichni! Malí i velcí.
 
Přiveďte děti své a svých známých! Přichystány budou soutěže pro děti v malém bazénu (věk asi do 6 let) a samozřejmě pro mládež i dospělé ve velkém bazénu.
 
Zábavné soutěže zorganizují členové výboru a trenéři OSAC v čele s Jardou Šimůnkem, Vláďou Levým a Josefem Kotěšovcem. Pomáhat budou další členové vedení OSAC R. Němeček, J. Tomáš atd.. Nejprve budou závodit nejmenší děti v malém bazénu a potom se přesuneme do velkého. Pod stromečkem budou připraveny pro všechny účastníky pěkné ceny a drobné upomínky na vánoční večer. A na závěr jako vždy společné vánoční foto.
 
Těšíme se na vás!
 
A ještě avízo na Silvestrovský ponor potápěčů OSAC na Lomečku: Sraz bude v neděli 29.12.2019 asi v 11:00 na Lomečku, kde se po ponoru rozloučíme symbolicky s rokem 2019 přípitkem a potom posedíme u společného oběda. Po nezbytném fotografování pod vlajkou OSAC si popřejeme do nového roku 2020. Zveme všechny potápěče OSAC a jejich doprovod na letošní závěrečnou akci OSAC.
A na závěr aktualita: Tuto sobotu 7.12.2019 od 9:00 se opět koná v rokycanském bazénu Mistrovství SPČR ve fotografování pod vodou. Akce je spojená s workshopem, který je především pro všechny začínající amatérské potápěče s foťákem. Prostě pro děti a dospělé, kteří se chtějí něco dozvědět a naučit se fotit pod vodou. Děti mají účast zdarma! Více informací: Bohumír Kráčmar, tel. č.: 602 723 055, bohumír@kracmar.cz . 


Za výbor OSAC zdraví Jarda Hudec
 
 

 

Napsat komentář