Právě si prohlížíte Zaplacení členských příspěvků OSAC na rok 2015 = podmínka vstupu do bazénu

Zaplacení členských příspěvků OSAC na rok 2015 = podmínka vstupu do bazénu

Ahoj,

přečtěte si informaci k platbě členských příspěvků OSAC na letošní rok a potom pro radost a pobavení se podívejte do Fotogalerie, kde je fotka z předSilvestrovského ponoru OSAC, na které jsou konečně spolu skoro (!) všichni, kteří na Lomeček přijeli. Shromáždit je pod vlajkou OSAC dalo fušku!

Termín zaplacení členských příspěvků OSAC na rok 2015 je nejpozději do 28.02.2015! 

Příspěvky člena klubu OSAC celkem na rok 2015:

Výdělečně činný člen klubu: 550 Kč

Nevýdělečně činný člen klubu od 16 do 26 let: 200 Kč

Nevýdělečně činný člen klubu nad 26 let: 400 Kč

Mládež do 15ti let: 50 Kč

 

Způsob platby příspěvků členů OSAC
Člen klubu OSAC je povinen zaslat platbu (tzn. 550 Kč výdělečně činný nebo 400 Kč nevýdělečně činný nad 26 let nebo 200 Kč nevýdělečně činný od 16 do 26 let a nebo mládež do 15ti let 50 Kč) na účet klubu OSAC u České spořitelny, a.s., č.účtu: 2384533349/0800 s var.symbolem = rodné číslo (bez lomítka) a do zprávy pro příjemce uvést své jméno a příjmení. Platba v hotovosti není možná.

Celkově členský příspěvek (svazový a klubový) členů potápěčského klubu OSAC Plzeň pro rok 2015 činí stejně jako v předchozích letech s tím, že u mládeže do 15ti let byl snížen jen na 50 Kč !

Výhody členství v klubu OSAC:

Členové klubu OSAC platí nejnižší klubové příspěvky v porovnání s jinými podobnými potápěčskými kluby. K dispozici jsou vždy oba bazény tj. malý i velký bazén!

     Celoroční volný přístup zdarma na bazénový trénink pro člena i jeho 1 (jednoho!) rodinného příslušníka (manžel, manželka, dítě,…) každý pátek od 19:00 do 20:30. Jméno rodinného příslušníka je povinen předem oznámit předsedovi nebo pověřenému členu výboru OSAC. 

    Člen klubu je oprávněn pozvat si na trénink hosta, před vstupem do bazénu oznámí předsedovi nebo jinému členu výboru, že má sebou hosta.  Hostem se rozumí člověk, který je buď další (tzn. druhý) rodinný příslušník člena klubu nebo jeho známý. Každý tento host, za kterého nese člen klubu odpovědnost (!), musí zaplatit předsedovi nebo pověřenému členu výboru OSAC tzv. příspěvek na dozor do bazénu ve výši 50,-Kč. Host, který má sebou potápěčské vybavení (tlakovou lahev a dých.automatiku), zaplatí předsedovi nebo pověřenému členu výboru tzv. příspěvek na dozor do bazénu ve výši 100,- Kč.

    Hosté – děti ve věku do 15ti let mají vstup do bazénu/malého bazénu zdarma spolu s doprovázející osobou (rodič či jiná oprávněná osoba zodpovídající a vykonávající dozor dítěte) za podmínky oznámení předsedovi či jinému členu výboru před vstupem.

Termín zaplacení členských příspěvků OSAC na rok 2015 je co nejdříve, nejpozději do 28.02.2015! 

Průkazky členů OSAC na rok 2015 ke vstupu do bazénu budou vydávány po zaplacení členských příspěvků. Bez této průkazky nebude možný vstup do bazénu. 

 

 

Napsat komentář