Právě si prohlížíte Akce OSAC v březnu 2013

Akce OSAC v březnu 2013

Aktivity našeho potápěčského klubu OSAC se v zimních měsících soustřeďují na bazénové tréninky případně instruktorský výcvik nových potápěčů.

Každoročně se též v březnu koná členská schůze klubu OSAC – letos ji plánujeme na čtvrtek 14.března 2013.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A to nejdůležitější:

tradičně v březnu pořádáme již avizovaný  NAROZENINOVÝ PONOR OSAC V LOMEČKU. Bude se konat v sobotu 23.března 2013   za účasti oslavenců členů klubu (tj. především těch narozených v období leden až březen) a za hojné přítomnosti gratulantů z řad kamarádů, příbuzných a známých. Oslava po ponoru se odpoledne odehraje v Lomečku v hospůdce, kde Zdeněk Zrůst připraví výborné pohoštění a příjemné prožití celého večera i ubytování pro ty, kteří zůstanou až do neděle.

Zveme všechny na ponor a oslavu: potápěči si užijí narozeninový ponor, přátelé jim zamávají z pozorovatelny a všichni si připijí na zdraví po ponoru při oslavě.

PS.

Nezapomeňte, že do konce února 2013 byste měli mít zaplaceny příspěvky na rok 2013, což je podmínkou pro vydání průkazky OSAC 2013 opravňující ke vstupu na bazén a k účasti na členské schůzi. Pro financování činnosti našeho klubu jsou členské příspěvky nezbytnou potřebou! Pošlete příspěvky hned. Výbor všem včas platícím členům OSAC děkuje !

PPS.

Autorem výše zveřejněné krásné fotky z Lomečku  je známý potápěč a kamarád Franta Pudil.

Zdraví Jarda Hudec

 

 

Napsat komentář