Právě si prohlížíte Aktuality OSAC 03.01.2013

Aktuality OSAC 03.01.2013

Info pro členy potápěčského klubu OSAC a zájemce o potápění:

1) V novém roce 2013 se opět sejdeme v bazénu! První ponovoroční bazénový trénink se koná již tento pátek 04.01.2013 opět od 19:00 do 20:30 v bazénu SK Radbuza v Kozinově ul. v Plzni.  Zájemci o potápění se mohou přihlásit před 19:00 u vrátnice přítomným členům výboru a domluvit se na vstupu do klubu OSAC.

2) Pro vstup do bazénu budou (stejně jako každý rok) vydávány členům klubu Průkazky na r.2013, ale až po zaplacení klubového a svazového členského příspěvku na r.2013. Upozorňujeme, že přes celospolečensky zhoršenou a ztíženou hospodářskou situaci jsme ve výboru OSAC rozhodli, že výše příspěvku zůstane stejná jako v roce 2012! Je to jednoznačně zásluhou naší kvalitní klubové finanční  politiky a vysoké individuální aktivity při získávání příspěvků a dotací na činnost našeho klubu.

3) Klubový a svazový členský příspěvek na r. 2013 zasílejte bankovním příkazem na účet našeho klubu OSAC. Jako variabilní symbol uvádějte své rodné číslo bez lomítka. Podrobnosti zde na webu v záložce  Kurzy potápění, členství v klubu a příspěvky.   

4) Mediální ohlas na náš poslední ponor v Lomečku v r.2012 = článek v DOMAŽLICKÉM DENÍKU:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář