Výzva potápěčům OSAC a jejich přátelům a příznivcům! 08.09.2010

Ahoj potápěči OSAC a jejich přátelé a příznivci!

již od března jste průběžně informováni na našem webu o akci našeho Potápěčského klubu OSAC Plzeň – zhotovení potápěčské výcvikové a kontrolní kabiny "POZOROVATELNY" a její umístění v Polygonu Svazu českých potápěčů v lokalitě lomu zvaný Lomeček ve Starém Klíčově-Mrákov u Domažlic. Pozorovatelna je určena pro pozorování a kontrolu výcviku a tréninku potápěčů a také pro pozorování potápěčských aktivit, podvodní fauny a flóry bez nutnosti zanoření i návštěvníky široké veřejnosti!
Velmi náročná příprava a výroba základních dílů v ZVVZ Milevsko vyžaduje profesionální technologii, to také znamená, že finanční náklady přesahují možnosti klubového rozpočtu.
Připravili jsme sice nabídku pro reklamní partnery a máme připravené smlouvy pro sponzory.
Především je to však naše společná akce OSAC, a proto se výbor OSAC rozhodl vyzvat VŠECHNY ČLENY OSAC ,aby každý dle svých možností přispěl mimořádným peněžním členským příspěvkem.
Tento mimořádný členský příspěvek prosím posílejte na účet našeho klubu 737065319/0800 a nebo jej hotově předejte hospodáři našeho klubu Láďovi Trávníčkovi (každý pátek v bazénu).
Příspěvek mohou poslat i nečlenové OSAC naši kamarádi a příznivci!
Všichni se společně těšíme na transport skeletu na Lomeček v nejbližších dnech, kde začnou naše brigády: montážní, betonářské, lakýrnické, instalační a kompletovací práce. A potom slavnostní zanoření…Nyní však potřebujeme nejen brigádníky, ale také Váš mimořádný peněžní členský příspěvek!

Napsat komentář