Právě si prohlížíte Aktuality potápěčského klubu OSAC Plzeň 20.10.2012

Aktuality potápěčského klubu OSAC Plzeň 20.10.2012

Info pro všechny členy našeho klubu OSAC a jejich přátele o aktuálních akcích a plánované činnosti.
Dne 13.11.2012 od 19:00 se v Měšťanské Besedě v Plzni bude konat zajímavá přednáška a beseda se známým potápěčem a respektovaným potápěčským odborníkem Tomášem Sládkem (instruktor Svazu českých potápěčů   I***) na téma Potápěčské computery, co je nového a jak vlastně fungují– určeno jak pro laiky, tak pro zkušené potápěče.
 

Dne 16.11.2012 od 19:00 v bazénu SK Radbuza v Plzni bude opět oblíbený soutěžně zábavný večer pro dospělé potápěče, mládež i děti. OSAC zase zorganizuje zajímavé závody v malém bazénu pro děti a ve velkém bazénu pro mládež a dospělé – muže i ženy! Jednotlivé disciplíny v plavání a potápění budou náročné, ale i zábavné. Výbor OSAC připravil pro vítěze i všechny účastníky zajímavé ceny a pochopitelně na závěr i obligátní společné foto. Přijďte si zazávodit a pobavit se a přiveďte sebou své kamarády a děti!

 
Ve dnech 16. až 18.11.2012 pořádají přátelé z prodejny Prodive Plzeň (Karel Neumayer a Lucie Sommerová) na lomu Okrouhlé Hradiště u Konstantinových Lázní předváděcí akci– prezentaci a ukázky suchých potápěčských obleků. Zájemci kontaktujte Lucii Sommerovou 724 938 523.
 
Již několikrát byl spolu s námi na pátečním OSAC bazénovém tréninku Libor Tomšík, který propaguje a aktivně provozuje podvodní hokej a to důležité: shání další parťákyv našem klubu OSAC, kteří by měli chuť a zájem zkusit si v bazénu zahrát. Libor sebou nosí na bazén potřebné vybavení (hokejky, rukavice, puky,…) a velmi ochotně každému pro začátek vše zapůjčí, vysvětlí a poradí.  Doporučujeme podvodní hokej s ním zkusit a zatrénovat si.
 
S velmi zajímavou potápěčskou nabídkou se na náš klub OSAC obrátila Jeanette Karpíšková z Exotica Cuba: potápění na Kubě v oblasti María La Gorda, kde nabízí 50 potápěčských lokalit jak pro začátečníky, tak pro velmi náročné a zkušené potápěče. Místo je atraktivní např. výskytem kaniců a v určitém období i žraloka velrybího a vouskatého. Zájemci kontaktujte jeanette@exoticacuba.cz www.exoticacuba.cz
 


A na závěr: čistou vodu již máme v Lomečku a její teplota je ještě přijatelná i pro neopren – takže neváhejte a navštivte podzimní polygon SČP se spoustou ryb a naší Pozorovatelnou, kesonem atd.

 

Za výbor OSAC zdraví Jarda Hudec 

 

 

Napsat komentář