Právě si prohlížíte Aktuální zprávy OSAC: bazén 18.6.2021+ nabídka instruktora + eNemo

Aktuální zprávy OSAC: bazén 18.6.2021+ nabídka instruktora + eNemo

Ahoj potápěči OSAC, kteří máte průkaz OSAC 2021 a chcete opět začít chodit na páteční potápěčský bazénový trénink!

 
Od pátku 18. června 2021 budou naše bazénové tréninky OSAC opět ve stejném čase a se stejným programem jako dříve (každý pátek od 19:00 do 20:30), ALE (!) z důvodu hygienických opatření bude sraz účastníků trochu dříve a vstup do budovy bazénu organizovaný (evidence a rozestupy).
Tzn. před vstupem budu (já nebo někdo z výboru) čekat (již od 18:00) se seznamem a každého, kdo má průkaz OSAC 2021, nejprve zaregistruji tak, že se každý  podepíše do připraveného seznamu s čestným prohlášením, že je zdravý a že je očkovaný nebo negativně testovaný nebo po nemoci covidu 19. Potom si nasadí respirátor nebo roušku a postupně (max ve dvojici) půjde do budovy, ve vrátnici si vyzvedne zámek od šatny, přezuje se, vydesinfikuje ruce a půjde se převléknout do šatny do plavek, respirátor si sundá a nechá ve skříňce a půjde do sprchy. A po osprchování půjde k bazénu, kde na břehu počká na trenéry. Do vody můžeme až od 19:00. Při čekání na začátek tréninku v bazénové hale se shromáždíme tak, abychom nepřekáželi plavcům, kteří končí před naším tréninkem. V hale bazénu není třeba mít respirátor, ani ho nemusí mít rodiče na lavičce.  Na schodišti a v bazénové hale je nutné dodržovat rozestupy. Trénink skončí jako obvykle ve 20:30 a po něm se každý postupně opět vysprchuje, převlékne se, nasadí respirátor a vrátí zámeček, přezuje se a nejpozději ve 21:00 vyjde ven z budovy. 
Doprovázející osoby například rodiče mohou být po celou dobu v bazénu přítomni, ale musí mít průkaz OSAC pro doprovod a vstoupit s respirátorem, ale na lavičce jej mít nemusí. Průkaz pro doprovod OSAC vydám rodičům při srazu před vstupem do budovy bazénu.
V případě jakéhokoliv dotazu mě, prosím, kontaktujte.
 
Další zprávy:
 
Nabídka instruktora CMAS I**  Martina Aišmana
Hracholusky krásná voda
– využijte k potápění
– víkend 19 – 20. 6. od 10 hod možnost ponorů s doprovodem
– půjčení komplet výstroje na potápění
Elba – Capraia jachtaření a potápění:
– sestavujeme posádku
– poslední volný týden v září
– termín 11 – 18. 9. 2021
Rakousko jezera víkendové akce a prodloužené víkendy:
– termíny dohodou
– možnost půjčení výstroje na potápění
– akce zajištěné obytným autem
– možnost MTB (horská kola)
  
A ještě novinka Svazu českých potápěčů: Vyšlo nové číslo eNemo, přečtěte si jej: Nové číslo elektronického eNema naleznete na svazových stránkách https://www.svazpotapecu.cz/soubor-enemo-bulletin-1-2021-429-.pdf
 
Za výbor OSAC přeji hezký den, pevné zdraví a nashle na bazénu.
Jarda Hudec 
 

Napsat komentář