Právě si prohlížíte Nová odborná publikace Přístrojové potápění v klubu OSAC ! 20.08.2013

Nová odborná publikace Přístrojové potápění v klubu OSAC ! 20.08.2013

Několik let očekávaná nová publikace/učebnice přístrojového potápění díky velkému úsilí Svazu potápěčů České republiky (SPČR) byla právě vydána !!! Publikace obsahuje odborné texty pro potápěčský výcvik v systému CMAS.

Autorsky jsou texty zpracovány renomovanými potápěči : Janem Jahnsem, Arnoštem Růžičkou a Vladimírem Vrbovským, tj. členy výcvikové komise SPČR. Publikace je doporučena výcvikovou komisí SPČR a je neprodejná (vzhledem ke státní dotaci MŠMT ČR) !

Obsah učebnice má 10 kapitol, např. názvy některých z nich: Fyzika, Anatomie a Fyziologie, Potápěčský výstroj, Potápěčské nehody a nemoci, Dekompresní tabulky a postupy, atd. Celkem má 196 stran textu, obrázků, nákresů a tabulek včetně barevných fotografií – vše dle aktuálních poznatků moderního potápění.

Svaz českých potápěčů poskytl (zdarma!) všem svým členským potápěčským klubům pro účely potápěčského výcviku a tréninku, každému v počtu několika výtisků, tuto neprodejnou publikaci.

Pro zájemce – členy klubu OSAC – je k dispozici u předsedy klubu OSAC (e-mail: diver@hudecjarda.cz, mobil: +420 774414100)

 

Napsat komentář