Právě si prohlížíte Přijeďte již tuto sobotu 22.3.2014 na narozeniny na Lomeček !

Přijeďte již tuto sobotu 22.3.2014 na narozeniny na Lomeček !

Již tuto sobotu 22. března 2014 se sejdeme na Lomečku ve St.Klíčově/Mrákově u Domažlic na OSAC Narozeninovém ponoru a oslavě našich životních jubileí!
My tj. konkrétně Jarda Hudec a Jindra Plzák zveme vás všechny naše kamarády z klubu OSAC, ale i další přátele – přijeďte i s vašimi rodinami a blízkými – na Lomečku pro vás pro všechny připravíme pohoštění – prima jídlo a pití nealko i alko a sladkosti z kuchyně Zdeňka Zrůsta (a Renata také jistě opět něco dobrého upeče…). Připraveno je i počasí, které se na víkend určitě vylepší. Na Lomečku se v sobotu sejdeme asi v 11 hodin, setkání začneme ponorem (ti, kteří se nepotápí, nás můžou pozorovat z pozorovatelny či se projít kolem nebo si dát kafe apod.) Po ponoru tj. asi v půl druhé odpoledne odstartujeme oslavu přípitkem (pod vlajkou OSAC 🙂 a se společným fotem) a následovat bude výtečné pohoštění pro všechny přítomné. Potom se budeme radovat a veselit a užívat si příjemné prostředí Lomečku. Předpokládáme a věříme, že většina z vás zůstane i na večeři a večerní posezení v hospůdce, noclehy jsou zajištěny.
 
Zveme vás, přijeďte, i když se rozhodnete až na poslední chvíli!
 
Ti z vás, kteří již nyní víte, že přijedete, napište mi či zavolejte 774414100 (kvůli objednání pohoštění, protože předem odhadnout počet účastníků je dost obtížné).
Ahoj v sobotu na narozeninách!!!

Jarda 

 

Napsat komentář