Upozornění k tréninkům OSAC v bazénu SK Radbuza

Přátelé potápěči, členové a příznivci klubu OSAC,
naše tréninkové páteční večery v bazénu SK Radbuza (každý pátek od 19:00 do 20:30) se úspěšně rozběhly. Všichni (velcí i malí) si pochvalují příjemné prostředí a zejména , že oba bazény jsou jen pro nás!
K tomu jen 2 organizační pokyny:
1) S vedoucím provozu bazénu panem J. Květoněm je domluveno, že vstup pro členy OSAC na trénink je na klubové (světle modré) průkazky OSAC, které předložte ve vrátnici – současně slouží jako záloha na klíček se zámkem k šatně. Pokud průkazku nemáte, vydá vám ji hospodářka Lucie Viktorová. V případě, že průkazku zapomenete, musíte ve vrátnici za klíček se zámkem nechat zálohu 100,- Kč. Za případnou ztrátu klíčku se platí 100,- Kč.
2) Dále vás žádáme o dodržování smluvního času odchodu z bazénu tj. opusťte bazény a jděte do sprch a šaten nejpozději ve 20:30. Podle smlouvy musíme vrátit klíčky se zámky do vrátnice a budovu bazénu opustit nejpozději ve 20:40! Jsme totiž v pátek poslední návštěvníci a personál po nás musí ještě celý prostor zkontrolovat a uzamknout.

Jménem výboru OSAC děkuji všem za pochopení a těším se na setkání v bazénu!
Jarda Hudec

P.S.
Připravujeme do bazénu již tradiční klubový soutěžní večer v různých zábavných plavecko-potápěčských disciplínách pro kategorie dětí, mládeže a dospělé. Proto neváhejte a na naše páteční tréninky berte sebou i své děti (v malém bazénu je opravdu velmi teplá voda), ať si na vodu zvykají a na soutěže připravují. Termín a podrobné informace k soutěžnímu bazénovému večeru OSAC včas sdělíme.

Napsat komentář