Právě si prohlížíte Zveme v pátek 16.11.2018 do bazénu OSAC a na další akce

Zveme v pátek 16.11.2018 do bazénu OSAC a na další akce

Ahoj ! Ahoj ! Ahoj ! Ahoj !

1) Výbor OSAC zve všechny: děti, mládež a dospělé na páteční Soutěžně zábavný bazén OSAC 16.11.2018 od 19:00.  Pořádáme oblíbené závody v zábavných disciplínách pro malé účastníky do 6ti let v malém bazénu a všechny ostatní ve velkém bazénu. Soutěže připravili Jarda Šimůnek a Radek Němeček, pomáhat budou další. Po skončení závodů bude vyhlášení vítězů a předání pěkných cen. Přijďte včas s chutí si zazávodit, pobavit se a strávit příjemně večer v bazénu. Přiveďte i své kamarády a kamarádky, zájemce o plavání a potápění.

2) V sobotu 8.12.2018 pořádají potápěči Triton Beroun opět akci Amerika od 9:00 do 13:00 a večer zábavu v Nižboru. Každoročně se ponoru zúčastňujeme, vstupné je 50,- Kč. O dopravě se domluvíme na bazénu.

3) V sobotu 24.11.2018 od 8:00 se bude konat další plavecký závod malých potápěčů v bazénu v Hořovicích. Pořádá jej tentokrát potápěčský klub z Příbrami. Na programu budou zase disciplíny plavání s ploutvemi rozdělené podle věku dětí. Všichni obdrží pamětné medaile a vítězové ceny. Zjistíme zájem dětí a domluvíme se s trenéry, zda tam pojedeme.

4)  Na valné hromadě Svazu českých potápěčů v sobotu 10.11.2018 v Benešově byl za klub OSAC Jarda Šimůnek a Radek Němeček. Já jsem ve funkci viceprezidenta Svazu, zodpovědného především za oblast ekonomickou a správní, valnou hromadu řídil a referoval o hospodaření SČP 2017-2018. Příznivé výsledky SČP umožnily letos poskytnout klubům a tedy i našemu PK OSAC významně vysoké finanční plnění za organizování sportovní klubové činnosti zejména s mládeží. Výbor OSAC tyto příspěvky na podporu klubové činnosti oceňuje a využívá je na krytí provozních nákladů spojených s bazénem, tréninky mládeže, účastí na potápěčských akcích, ponorech apod.

Zdravím za výbor OSAC a nashle v pátek na bazénu!

Jarda Hudec, předseda

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Napsat komentář