Kompletní výstroj OSAC
 
= trička a polokošile (polo shirt), mikiny, čepice a ručníky pro členynašeho klubu v tradičním a materiálově velmi kvalitním provedení s logem OSAC a potápěčskou vlajkou (barva královská a nebeská modř) !
Výbor OSAC v zájmu umožnit zakoupení uvedených věcí všem zájemcům stanovil podmínku, že člen klubu OSAC musí mít v pořádku členství OSAC (tj. zaplacené příspěvky na rok 2014).

K prodeji je od každé věci množství odpovídající přibližně počtu členů OSAC.Vše ve velikostech S, M, L, XL, XXL , pochopitelně vyjma čepic (univerzální velikost) a ručníků (100 x 50 cm).

  

 

A to nejdůležitější:
CENA je velmi nízká, protože je dotována klubem. Činí méně než 50% obvyklé ceny v obchodech!
 
Pro děti do 15ti let, které jsou členy klubu, je snížena cena: tričko 40,- Kč, mikina 100,- Kč, polokošile 60 Kč.

Objednávky nákupu výstroje posílejte na email: info@osac.cz (uveďte u každé položky počty kusů a velikosti!) a celkovou cenu zaplaťte předem na č.účtu: 2384533349/0800 u České spořitelny, a.s.

Nová sportovní outdoorová bunda s perfektní odolností vůči povětrnostním vlivům s integrovanou kapucí a logem OSAC ve všech velikostech je určena pro členy OSAC za 900,- Kč.

BOHUŽEL TYTO BUNDY JIŽ NEJSOU, POKOUŠÍME SE JE SEHNAT !

Zájemci o koupi napište na email info@osac.cz nebo zavolejte na mobil 739535770, případně se informujte u některého člena výboru PK OSAC.

 

 

Pro členy potápěčského klubu OSAC a jejich přátele jsou k dispozici nové sportovní značkové (Loap) nepromokavé bundy (pláštěnky) s nápisem na zadní straně POTÁPĚČI OSAC PLZEŇ. Bundy jsou v různém počtu a velikostech (od S do XL) v barvě žluté, červené či modré (viz obrázek). Prodejní cena je 160,- Kč.

BOHUŽEL TYTO PLÁŠTĚNKY JIŽ NEJSOU, POKOUŠÍME SE JE SEHNAT !

Zájemci o koupi napište na email info@osac.cz nebo zavolejte na mobil 739535770, případně se informujte u některého člena výboru PK OSAC.
  
Nášivky (tzv. domovenky) potápěčů OSAC Plzeň jsou k dispozici ve 2 variantách (viz foto). Zhotoveny jsou strojovým vyšitím do kvalitní textilní podložky tvaru elipsy o rozměrech 10×7 cm. Cena je 100,- Kč za 1 kus. (Výrobní náklady byly vyšší, ale výbor rozhodl o jednotné nižší ceně pro členy klubu). Nášivky jsou libovolně použitelné např. na potápěčskou výstroj, bundy a trička apod.
Zájemci o koupi napište na email info@osac.cz nebo zavolejte na mobil 739535770, případně se informujte u některého člena výboru PK OSAC.

 

 

Jako správní patrioti našeho potápěčského klubu OSAC (Optimist Sub Aqua Club) jsme pyšní na naše klubové logo OSAC. Jeho atraktivní grafické provedení máme na nášivkách tzv. domovenkách , ale dosud nám chyběly SAMOLEPKY!  Cena je pouze 10 Kč za 1 ks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozměry jsou 145 x 105 mm tzn. dvojnásobně větší než obvyklé, a to proto, aby byla samolepka  dobře vidět např. na autě, báglu nebo i pod vodou na flašce (tlakové lahvi) apod.