Právě si prohlížíte Vánoční bazén OSAC 20.12.2013

Vánoční bazén OSAC 20.12.2013

Veselý a příjemně pohodový "vánoční" bazénový večer si užili potápěči OSAC a jejich přátelé v pátek 20.12.2013. Byly nás tři desítky – děti a dospělí.

Soutěžím pro děti v malém bazénu fandili všichni přítomní, děti urputně závodili a Jarda Šimůnek s Vláďou Levým vše zdárně organizovali.

Nejhezčí moment byl při "vyhlašování vítězů", protože vyhrály všechny děti a z medailí a hlavně z dárků měly velkou radost…

Potom následovaly tradiční soutěže pro dospělé: lovení očíslovaných puků. Atraktivní byla soutěž žen – sice byly jen dvě, ale puků vylovily  každá minimálně tři a na stupni vítězů jim to moc slušelo 🙂

Akce byla součástí projektu "Bezpečné sportovní plavání a potápění pro děti, mládež i dospělé" , který byl naším klubem OSAC v roce 2013 realizován za finanční podpory Plzeňského kraje.

Vše pečlivě vyfotografoval Jindřich Tomáš, pár momentek jsem přidal i já.

Hezké svátky vánoční a přání zdraví a štěstí v novém roce jsme si popřáli na závěr při společném fotu. Podívejte se do Fotogalerie !